Середа
21.11.2018
01:48
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 76
Друзі сайту
  • Управління освіти Кельменецької РДА
  • Департамент освіти молоді та спорту Чернівецької ОДА
  • ІППОЧО
  • Міністерство освіти та науки України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Завдання та відповіді на тести ЗНО
  • Методичний портал
  • Все для вчителя математики
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Зеленецька ЗОШ
    Головна » 2017 » Серпень » 18 » ОНОВЛЕНИЙ ГРАФІК проведення районних інструктивно-методичних нарад
    07:34
    ОНОВЛЕНИЙ ГРАФІК проведення районних інструктивно-методичних нарад

    ГРАФІК

    проведення районних інструктивно-методичних нарад

    щодо організації навчально-виховного процесу

    в навчальних закладах району в 2017/2018 н.р.

    з/п

    Дата проведення

    Час

    Категорія

    Місце проведення

    Відповідальні

    1.

     

    22.08

    9.00-10.30

     

    Історія, правознавство, етика

    Кельменецький ліцей, каб.№26

    Ткач О.І.

    Адамчук А.В.

    2.

     

    10.30-12.00

    Фізичне виховання

     

    Кельменецький ліцей, каб.№10

    Ткач О.І.,

    Козак О.В.

     

    3.

    10.00-11.00

    Інформатика

    Кельменецький ліцей, каб.№31

    Паламар Т.М., ,

    Гарабажій М.В.

    4.

    08.30-10.00

    Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

    Кельменецький ліцей, актова зала

    Яцишена Є.В.,

    Паламар Т.М.

    Андрущак А.С.,

     

    5.

    8.30 – 10.00

    Захист Вітчизни

    Кельменецький ліцей, каб.№10

    Гулійчук Д.Д.,

    Козак О.В.

    6.

    23.08

    08.30-10.00

     

     

    Математика

    Кельменецький ліцей, каб.№35

    Паламар Т.М,

    Чебан А.Г.

    7.

    08.30-10.00

    Географія, економіка

    Кельменецький ліцей, каб.№4

    Матковський О.В.,

    Долга Н.В.

    8.

    10.00-12.00

    Фізика, астрономія, природознавство

    Кельменецький ліцей, каб.№33

    Паламар Т.М.,

    Руснак В.В.

    9.

    09.00-10.30

    Трудове навчання,

    Основи здоров’я

    Кельменецький ліцей, каб.№5

    Гулійчук Д.Д.,

     

    10.

    09.00-11.00

    Хімія, біологія, екологія

    Кельменецький ліцей, каб.№32

    Скорик Ж.О., Нерушко І.А., Анюк Н.Д.

    11.

    11.00-12.30

     

    Художня культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво

    Кельменецький ліцей, каб.№6

    Яцишена Є.В.

    Швець І.Д., Требик Д.Ю.

    12.

    09.00-11.00

    Дошкільна освіта

    ДНЗ № 2

    Андрушак Л.П.

    13.

    08.30-10.30

     

    Українська мова і література, українознавство

    Кельменецький ліцей, каб.№38

    Яцишена Є.В.,

    Андрущак Н.Д., Дєдов І.Н.

     

    14.

    10.00-11.30

    Зарубіжна література

    Кельменецький ліцей, каб.№29

    Яцишена Є.В.,

    Алієва Т.І.

    15.

    10.00-12.00

    Заступники директорів з виховної роботи

    ДЮЦ

    Гергелійник І.М.

    16.

    09.00-11.00

     

     

    Вчителі-логопеди

    РайПМПК

    (ДНЗ № 1)

    Бриндак В.В.

    17.

    23.08

     

     

     

     

     

     

     

    9.30-12.00

     

    Заступники директорів з н/в роботи

    Кельменецький ліцей, каб.№24

    Матковський О.В.

    18.

    09.00-11.00

    Бібліотекарі

    Кельменецький ліцей, каб.№19

    Гулійчук Д.Д.

    19.

    08.30-11.30

     

    Початкові класи

    Кельменецький ліцей, «Дивосвіт»

    Скорик Ж.О.,

    Голяк О.Г.,

    Дімітрюк В.П.,

    Мартинюк А.А.

    Сосніна І.В.

    20.

    09.00-11.00

    Психологи

    Кельменецький ліцей, каб.№21

    Скорик Ж.О.

    Музика Т.М.

     

    Переглядів: 41 | Додав: mat | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: